Візит професора Іва Дамазау (Франція)

29 Квітня відбувся візит професора Іва Дамазау(Франція), до Тернопільського національного економічного університету. 20150429_130510В рамках візиту проф. Дамазау провів лекцію на тему “Практичні, мультиагентні системи орієнтовані на користувача” для студентів Факультету комп’ютерних технологій та Україно – американської програми та всіх ба та ознайомився з науковими напрацюваннями НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем.

Також проф. Дамазау провів кілька зустрічей з провідними науковцями та адміністрацією університету.

Проф. Дмамазау займає позицію директора з досліджень у Національному центрі наукових досліджень(Франція) також є зовнішнім професором на Факультеті науки та інженерії в Університеті Південної Данії.

20150430_111327