Візит професора Вольфгана Тисяка

6 та 7 травня, на кафедрі Інформаційно обчислювальних систем та управління перебував з візитом проф. Вольфган Тисяк(Prof. Dr. Wolfgang Tysiak) з представник Факультету бізнес-навчання(Faculty of Business Studies) , Університет прикладної науки та мистецтва(University of Applied Acience and Arts), Дортмунд, Німеччина.

В ході візиту проф. В. Тисяк провів презентації програми Мігастер в управління проектами(Master in Project Management Euro MPM – Master of Arts) Для студентів Україно-американської програми та комп’ютерних наук, та провів ряд інтерв’ю з кандидатами на участь у цій програмі.

Також проф. Тисяк провів лекцію на тему “Ризик в менеджменті проектів” для студенів університету.

Також в ході візиту була підписана угода про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Університетом прикладної науки та мистецтва та в рамках візиту професор Тисяк також зустрівся з науково-педагогічними працівниками кафедри ІОСУ, які проводять дослідження у напрямку управління проектами.20150506_112853