V Міжнародна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем»

2–3 червня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» пройшла V Міжнародна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем».Тернопільский національний університет представляли: Скумін Т.Ф. та Комар М.П.

Метою проведення конференції  був обмін досвідом та ідеями між науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні); стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців; створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи українських науковців.

До участі у конференції були запрошені автори оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень у таких галузях:

1. Управління інформаційною безпекою
  2. Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах