VIІІ Міжнародна IEEE науково-технічна конференція IDAACS’15

Graphic1m
IDAACS 2015

Раді повідомити, що матеріали VIІІ Міжнародну IEEE науково-технічної конференції IDAACS’15 «Інтелектуальні засоби збору даних і сучасні обчислювальні системи: розробка та застосування», яку проводив Науково-дослідний інститут інтелектуальних комп’ютерних систем (НДІ ІКС) Тернопільського національного економічного університету разом із інститутом радіоелектроніки та інформаційних технологій і факультетом математики та інформаційних наук Варшавського технологічного університету (Warsaw University of Technology) в м. Варшава (Республіка Польща), включені в наукометричну базу Web of Science. А також нагадаємо, що матеріали конференції вже раніше були включені в IEEE Xplore Digital Library і наукометричну базу Scopus.

У четвер, 8 вересня 2016 р. відбувся науковий семінар кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління. За результатами досліджень, Домбровський Михайло Збишекович представив доповідь на тему: “Проактивне управління проектами трансформації “обленерго” на підприємства з передачі та з постачання електричної енергії ” за спеціальністю 05.13.22 – управління проектами та програмами. Науковий керівник д.т.н, професор Саченко А.О. Рецензентами виступили: д.е.н., професор Ріппа Сергій Петрович та к.е.н., доцент Гладій Григорій Михайлович.