Олімпіада в м. Кременець

18 жовтня 2016 р. на базі Кременецького ліцею імені У. Самчука відбулась регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій для випускників середніх навчальних закладів. Всього в олімпіаді взяли участь 18 учнів.

Провели олімпіаду: к.т.н., доц. Комар М.П., к.іст.н., доц. Сапожник Г.В, к.т.н., доцент кафедри теорії та методики технологічної освіти та інформатики Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Білосевич І.А., методист з математики, фізики, інформатики Кременецького районного методичного кабінету Шегера С. В., директор Кременецького ліцею імені У. Самчука Аврамишин А.М., вчитель інформатики Кременецького ліцею імені У. Самчука Омельчук А.І., вчитель інформатики Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Почаївської міської ради Двигайло Р.В.