Візит професора Берлінського університету техніки та економіки (Німеччина) Юргена Зіка

У Тернопільському національному економічному університеті із робочим візитом з 12 по 13 квітня 2018р. перебував професор Берлінського університету техніки та економіки (Німеччина) Юрген Зік (Juergen Sieck), за сприяння якого університет отримав 117 одиниць комп’ютерної техніки з Німеччини.

12 квітня проф. Юрген Зік разом із ректором ТНЕУ, проф. А. Крисоватим та завідувачем кафедри ІОСУ, проф. А. Саченком урочисто відкрили Українсько-Німецький навчально-дослідницький центр. Після церемонії відкриття проф. Юрген Зік провів зустріч із студентами та працівниками кафедри, на якій представив презентацію на тему «Доповнена віртуальна реальність в культурному середовищі». Презентація супроводжувалась активним обговоренням та демонстрацією додатків для мобільних пристроїв, розроблених студентами Берлінського університету техніки та економіки. А після презентації проф. Юргена Зіка ще відбулось представлення наукових результатів груп НДІ Інтелектуальних комп’ютерних систем.

А 13 квітня відбулась зустріч проф. Юргена Зіка із науковцями кафедри, на якій обговорювали подальшу співпрацю та перспективи розвитку Українсько-Німецького навчально-дослідницького центру, можливий обмін студентами та викладачами згідно програми Erasmus+. А також цього дня відбулось засідання вченої ради університету, на якому проф. Юргену Зіку присвоїли почесне звання «Почесний доктор Тернопільського національного економічного університету» (Doctor Honoris Causa).