Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук»

Студент групи КН-41, Якобчук Павло підготував роботу «Розпізнавання зображень на основі глибоких нейронних мереж» (шифр роботи «Діпльонінг»), яку представив на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук». Науковий керівник доц., к.т.н. Комар М.П.

На конкурс було надіслано більше 65 робіт (детальніше за посиланням http://konkurs.khnu.km.ua/2017/12/04/konkurs-3/ ). За результатами анонімного експертного оцінювання робота Якобчука Павла набрала 110 балів та зайняла друге місце, а її автор був запрошений на підсумкову науково-практичну конференцію для представлення роботи, яка відбулась 17 квітня 2018 р. на базі Хмельницького національного університету (м. Хмельницький).

За результатами остаточного підведення підсумків конкурсу робота Якобчука Павла зайняла І місце.

Вітаємо Якобчука Павла та наукового керівника доц., к.т.н. Комара М.П. з перемогою та бажаємо майбутніх творчих успіхів!