Акредитація спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» («Комп’ютерні науки»)

З 16 по 18 квітня 2018р. експертна комісія у складі д.т.н., проф. Томашевського Валентина Миколайовича (професор кафедри автоматизованих систем обробки інформації і управління Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») та к.т.н., доц. Лур’є Ірини Анатоліївни (доцент кафедри інформатики і комп’ютерних наук Херсонського національного технічного університету) проводили акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» («Комп’ютерні науки») за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

За результатами проведеної експертизи, експертна комісія МОН України зробила висновок про спроможність Тернопільського національного економічного університету здійснювати підготовку здобувачів освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» («Комп’ютерні науки») за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.