Спільний науковий семінар “ДОСЯГНЕННЯ І ВИКЛИКИ КОМП’ЮТИНГУ” (Advances & Challenges in Computing)

26 квітня 2018р. на базі кафедри ІОСУ та НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем відбувся спільний науковий семінар, на якому були присутні науковці Тернополя, Хмельницького, Одеси, Сєвєродонецька та Івано-Франківська.

Професор кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету, д.т.н., Віктор Крилов представив доповідь на тему «Методи обробки і розпізнавання зображень на базі вейвлет-аналізу». А професор кафедри комп’ютерної інженерії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, д.т.н., Інна Скарга-Бандурова представила доповідь на тему «Динамічне розпізнавання жестів для проектування взаємодії майбутнього».

На завершення завідувач кафедри ІОСУ, науковий керівник НДІ ІКС, д.т.н., проф. Анатолій Саченко проінформував присутніх про оголошені конкурси науково-дослідних проектів, майбутні конференції та семінари.