Конференція «Data Stream Mining & Processing»

З 21 по 25 серпня 2018 року завідувач кафедри, д.т.н., проф. Саченко А.О., викладач, к.т.н. Осолінський О.Р. та студент Ковальчук Максим прийняли участь у роботі 2-ої міжнародної конференції «Data Stream Mining & Processing», яка проходила у Львові.

Перший день конференції проводився в сучасному виставковому конференц-центрі «Південний-EXPO», м.Львів. Наступні дні конференція проводилась на відпочинковій базі Криве Озеро – біля Львова.

Організаторами конференції виступили IEEE Ukraine Section, IEEE Ukraine Section (Kharkiv) SP/AP/C/EMC/COM Societies Joint Chapter, IEEE Ukraine Section (West) AP/ED/MTT/CPMT/SSC Societies Joint Chapter, ВНЗ ШАГ, Національний університет «Львівська політехніка», Український Католицький Університет, Харківський національний університет радіоелектроніки.

У четвер, 23 серпня 2018р. Ковальчук Максим на секції «Machine Vision and Pattern Recognition» представив доповідь на тему «Development of Real-time Face Recognition System Using Local Binary Patterns».

У п’ятницю, 24 серпня 2018р. Осолінський О.Р. на секції «Big Data & Data Science Using Intelligent Approaches» представив доповідь на тему «Deep Neural Network for Image Recognition Based on the Caffe Framework». Було задано багато питань по даному напрямку і також виникла дискусія про перспективність даної тематики в рамках проекту «Методи інтелектуальної обробки та аналізу великих даних на основі глибоких нейронних мереж».