Моніторинг проекту Еразмус+ «Інтернет речей: нова освітня програма для потреб промисловості та суспільства»

29 серпня 2019 року з 9:00 по 17:00 год. у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбувся дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ № 573818 «Інтернет речей: нова освітня програма для потреб промисловості та суспільства» за участю представників Національного офісу Еразмус+ – менеджера з питань аналітики проф. Жанни Таланової та менеджера проектів  Петра Крайніка. Моніторинг проводився під патронажем ректора ТНЕУ проф. Андрія Крисоватого і за координацією проректора ТНЕУ проф. Оксани Десятнюк.

Напочатку  проф. Анатолій Саченко від імені адміністрації ТНЕУ відкрив моніторинг і побажав плідної роботи всім учасникам. Далі виступили міжнародний координатор проекту проф. Кріс Фліпс (Chris Phillips), Університет Ньюкасла (Велика Британія) і національний координатор від України проф. В`ячеслав Харченко, Національний аерокосмічний університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Згодом, отримані результати презентували кожен партнер проекту: Національний аерокосмічний університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»- проф. В`ячеслав Харченко та к.т.н Олег Іляшенко, Чорноморський національний університет ім. П. Могили – проф. Юрій Кондратенко, Запорізький національний технічний університет – доц. Равіль Кудерметов, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля – к.т.н. Максим Несторов, Одеський національний політехнічний університет – проф. Дмитро Маєвський , Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – доц. Георгій Воробець, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова – заступник директора Олександр Чемерис, Тернопільський національний економічний університет – проф. Анатолій Саченко за участю всіх учасників команди Aliot ТНЕУ, а також інших зацікавлених викладачів і студентів ТНЕУ. По кожній презентації розгорталася жвава дискусія за участю Національного офісу Еразмус+

Крім того, представники Національного офісу Еразмус+ провели інтерв’ю  зі студентами ТНЕУ Андрієм Каньовським та Іваном Котом – учасниками проекту Aliot, а також стейкхолдерами двох локальних IT компаній Yaware – Русланом Савчишином і MagneticOne – Віталієм Галушкою, що не є офіційними партнерами проекту.

На при кінці представники Національного офісу Еразмус+ підвели підсумки моніторингу і висловили критичні зауваження і побажання по покращенню представлення результатів роботи партнерів проекту.

Висловлюємо подяку групі репортерів з Відділу інформації та зв’язків з громадськістю, які забезпечили якісне фотограування процесу моніторингу та провели інтерв’ю з проф. Крісом Філіпсом і  проф. В`ячеславом Харченко.