Міжнародна літня школа «Доповнена реальність»

Упродовж 30 вересня – 4 жовтня 2019 року на базі Тернопільського національного економічного університету тривала робота учасників Міжнародної літньої школи «Доповнена реальність» за участю команд з Берлінського університету прикладних наук, Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Запорізька політехніка».

Роботу школи організовували співробітники кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління ТНЕУ. Заняття проводили німецькі фахівці. Серед членів проектних команд – німецькі та українські студенти, зокрема, спеціальності «Комп’ютерні науки» ФКІТ.

Учасники міжнародної літньої школи «Доповнена реальність» впродовж тижня з великим ентузіазмом освоювали цю технологію і працювали над проектами:

1. Українська книга рецептів з доповненою реальністю;
  2. Доповнена реальність для вуличного мистецтва;
  3. Квест «У пошуках скарбів» з доповненою реальністю;
  4. Гра для тренування пам’яті з доповненою реальністю;
  5. Візуалізація вірусних атак з доповненою реальністю.

П’ять міжнародних команд закінчили свою роботу, і кожна із команд презентувала прототип мобільного додатку. Найкращим був визнаний проект «Візуалізація вірусних атак з доповненою реальністю», друге місце зайняла команда із проектом «Гра для тренування пам’яті з доповненою реальністю». Отримавши ґрантову підтримку, команди-переможці представлятимуть результати своєї роботи на конференції у Берліні навесні 2020 року. Усім учасникам школи були вручені сертифікати.