Перша зимова школа інформатизації в Національному університеті «Запоріжжя Політехніка ” 02.12.2019 – 06.12.2019

Міжнародна зимова школа організована в рамках міжнародного проекту фінансується DAAD & quot; Віртуальне майстерне співробітництво з наукових даних & quot; “З гранту Дортмундського університету прикладних наук і мистецтв (Німеччина). Проект “Virtual Master Data Data Science (ViMaCs)”; має на меті будувати віртуальна інфраструктура для навчання та лабораторії для цифрового навчання та модуля портфель у галузі “Data Science”. Міжнародна зимова школа звертається до студентів-магістрів з Дортмунда Університет прикладних наук та мистецтв, Національний університет «Запоріжжя Політехніка ”, Тернопільський національний економічний університет, Київський національний університет Університет будівництва та будівництва. Семінари та практикуми будуть викладатися англійською мовою. Зимова школа безкоштовна. Після подання підсумкового звіту учасники отримують сертифікат на 2 ECTS.