Erasmus+ Aliot AIST 2017 Весняна тренінг-школа «Інтернет речей: новий курс для промисловості і людського застосування»

8-12 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся попередній моніторинг проекту Erasmus+ Aliot [aliot.eu.org] комісією головного офісу Erasmus у Києві та проведено весняну школу в рамках даного проекту.

Co-funded by the Erasmus+ Programm of the European Unio

На моніторингу проекту були, 8 травня, були присутні представники з Великої Британії, а саме проф. Кріс Фліпс (Cris Phillips) з університету Ньюкасла, який є грандхолдером проекту та доцент (Senior lecture) Ейліан Кор (Ah-Lian Kor) з університету Лідса.

Комісія головного офісу у Києві Erasmus позитивно оцінила існуючий стан проекту та надала рекомендації щодо подальшого його розвитку кожному університетові. Звіт по проекту комісія Erasmus сформує протягом тижня та надішле до головного офісу Erasmus у Великій Британії та усім учасникам проекту.

Результати моніторингу та роботи, напрацювання у розробці курсів, модулів, тренінгів, семінарів, лабораторних та практичних занять курсу «Інтернет речей» представили команди  учасників проекту з різних університетів України:

– Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (на чолі з проф. В`ячеславом Харченком, який є національним координатором проекту);

– Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (на чолі з доц. Георгієм Воробець);

– Запорізький національний технічний університет (на чолі з д.т.н. Равілем Кудерметов);

– Тернопільський національний економічний університет ( на чолі з поф. Анатолієм Саченком)

– Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (на чолі з проф. Інною  Скарга-Бандуровою);

– Одеський національний політехнічний університету (на чолі з проф. Дмитром Маєвським);

– Національна Академія наук України, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова (на чолі з проф. Володимиром Мохор);

 – Чорноморськоий національний університет імені Петра Могили (на чолі з проф. Юрієм Кондратенком).

В рамках проекту «Erasmus+ Aliot», з 9 по 11 травня проведено весняну школу на тему: «Інтернет речей: Новий курс для для промисловості і людського застосування». Протягом весняної школи свої роботи представили студенти бакалаврату, магістри, аспіранти, кандидати технічних наук, доценти, доктори та професори усіх вище вказаних університетів.

Зокрема, із Тернопільського національного університету з доповідями виступили проф. Анатолій Саченко, доцент Василь Яцків,старший викладач Збишек Домбровський та магістр Оксана Дунець.

10 травня для всіх учасників проекту була організована дуже цікава екскурсія на Південноукраїнську АЕС та Ташлицьку ГЕС, які знаходяться в м. Южноукраїнську, Миколаївська область.

На завершення відбулося нагородження учасників сертифікатами щодо  проходження весняної школи «Інтернет речей». Учасники обговорили перспективні напрямки співпраці в рамках проекту між університетами України, а також з університетами  Ньюкасла і Лідса.

Наступна робоча зустріч учасників проекту відбудеться восени у Португалії. Крім того очікується поточна зустріч учасників проекту на IEEE міжнародної конференції IDAASC 21-23 вересня 2017 року у Бухаресті, Румунія у рамках IDAACS 2017 Workshop «Workshop on Cyber Physical Systems and Internet of Things Dependability»

Залишити відповідь