ІТ ТА КОМП`ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ У ЯРЕМЧЕ

16-19 травня 2017 у Яремче відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та комп`ютерне моделювання», організована  Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника, Івано-Франківськ. Відкриття конференції розпочалося із вступного слова док. політ.наук., проф. І.Є. Цепенди і коротких првітань д.т.н., проф., завідувача кафедри інформатики ПНУ Л.Б. Петришина, д.т.н., проф., завідувача кафедри захисту інформації ВНТУ В.А. Лужецького та д.т.н., с.н.с., директора ЦММ ІППММ НАН України Я.Д. П`янила.

Проф. Анатолій Саченко виступив із пленарною доповіддю на тему: «IEEE Ukraine Section IM/CI Societies Joint Chapter activities within IEEE Vision & Mission».

В процесі конференції було проведено ряд робочих зустрічей зі співкерівниками  проф. Любомиром Петришином і проф.Володимиром Лужецьким на предмет  розвитку даної конференції і її підтримку міжнародною організацією ІЕЕЕ. Крім  того домовлено про підготовку спеціального випуску «Information  Technology and Computer Modeling» в міжнародному журналі «International Journal of Computing»  y 2017 році. Для цього співкерівниками даної конференції будуть відібрані двадцять кращих робіт, які будуть рекомендовані в спеціальний випуск журналу. Також, на базі бюджетного проекту МОН «Методи захисту від комп`ютерних атак на основі нейронних мереж і штучних імунних систем» буде підготовлено розділ монографії англійською мовою, яка запланована до видання у Кракові (AGH-науковог-технологічний університет ім. Ст.Сташіца, Польща) у 2017.