Літня школа у Дортмунді 2017 – реальні перспективи для студенів ТНЕУ отримати Європейський Диплом

З 30.06 по 07.07 2017 проходила Міжнародна наукова конференція (30.06-01.7) і Літня школа (03.07-07.07) у Дортмунді, Німеччина, які щорічно  організовуються Дортмундським університетом прикладних наук та мистeцтв. В цих заходах  взяли участь викладачі і студенти з України ТНЕУ, Києва та Запоріжжя у рамках угод про співробітництво і пілотного проекту, а також інших університетів Європи, Америки, Азії та Африки, всього більше як 120 учасників.

Проф. Анатолій Саченко був членом програмного комітету і кeрівникoм секції ІТ Project Managementу Міжнародної наукової конференції та oдним і модераторів сeкції Sustainability in Project Management. Oксана Дунець, інженер кафедри ІОСУ презентувала свою доповідь на конференції і була учасником секції в РhD Summer School та Project Management Sustainability. Студенти-магістри Україно-Американської програми з комп’ютерних наук спеціальності «Управління проектами» Микoла Грицюк та Максим Косяк разом зі студентом-магістром україномовної програми спеціальності «Управління проектами» Віталієм Квятковським також були учасниками секції Sustainability in Project Management. Протягом візиту проведено консультації  по кандидатській дисертації Оксани Дунець з спів керівниками – Prof. Carsten Wolff та Анатолієм Саченком.

Усім учасникам літньої школи були вручені сертифікати з трьома  ECTS кредитами для навчання в European Master in Project Management (EMPM).

Практично всі студенти, які навчаються в даний час на магістерській програмі з Управління Проектами (Project Management) і добре володіють англійською мовою, мають шанси отримати, наряду з українським дипломом, ще Європейський Диплом із EMPM  у Дортмунді. Так як навчальні плани і робочі програми учасників пілотного проекту є узгодженими, процедура отримання Європейського Диплому суттєво спрощується. Студент-кандидат протягом двох перших семестрів успішно (на відмінно і добре)  здає всі кредити в ТНЕУ, надсилає необхідні документи до EMPM у Дортмунді. При цьому зараховуються усі отримані раніше кредити, у тому числі з Літньої школи. Далі

студент-кандидат проходить пре дипломну практику у Дортмунді (як мінімум три місяці) та уточнює тему дипломного проекту з німецьким спів керівником, захищає той самий  диплом англійською мовою спочатку в ТНЕУ(отримуючи українську ступінь магістра), а потім у Дортмунді (отримуючи німецьку- європейську ступінь магістра).

Необхідно підкреслити, що таку ж можливість отримати Європейський Диплом із Дортмунда матимуть абітурієнти, що поступають зараз на Магістерську Програму Управління Проектами (Project Management) ТНЕУ, бажано англомовну у рамках Україно-Американської програми з комп’ютерних наук.