Планова зустріч проектної команди ТНЕУ по проекту Erasmus+ Aliot

13 березня 2017 р. відбулася планова зустріч проектної команди ТНЕУ по проекту Erasmus+ Aliot [aliot.eu.org] у складі: проф. Саченка А.О., доц. Комара М.П., доц. Яцківа В.В., доц. Коваля В.С., доц. Гладія Г.М., доц. Струбицької І.П., проф. Кочана В.В., доц. Домбровського З.І., Дунець О.В., Нейзжалого В.В.

Co-funded by the Erasmus+ Programm of the European Unio

У результаті зустрічі підведено підсумки зібрань у лютому-березні усіх учасників проекту, як з університетів України (Харків, Чернівці, Запоріжжя, Тернопіль) так і університетів з Великобританії та Португалії. Крім того, визначено модулі, в яких бере участь команда ТНЕУ. Розділено обов`язки та організовано групи для розробки курсів, модулів, лекцій, лабораторних робіт.

Визначено керівників і спів-керівників робочих груп:

• «Data science for IoT and IoE» – Гладій Г.М, Комар М.П.
  • «IoT for Smart energy grid» – Домбровський З.І.
  • «IoT for intelligent transport systems» – Кочан В.В., Коваль В.С.

Контактною особою від команди ТНЕУ буде Cтрубицька І.П. На прохання доц. Яцківа В.В. визнано доцільним розглянути можливість участі його групи в розробці модуля «Security of IoT»

Наступна зустріч учасників проекту відбудеться у квітні (Skype-нарада) та у травні у м. Миколаїв, де учасники зможуть відвідати Південноукраїнську АЕС.

Саченко А.О. проінформував, що в рамках міжнародної конференції IDAACS 2017 буде проведено 2nd Workshop on Cyber Physical Systems and Internet of Things Dependability (WS CyberIoT-DESSERT).