Робоча зустріч по проектах Erasmus+MANDICS та UNIKIDS у Києві

27 жовтня 2017 року відбулася робоча зустріч учасників консорціуму(Німеччина, Бельгія, Україна) по підготовці проектів MANDICS та UNIKIDS в рамках програми Erasmus+. Зокрема, взяли участь проф. Carsten Wolff, Німеччина, проф. Peter Arras, Бельгія,  проф. Сергій Бушуєв, Київ, доц. Галина Табунщик, Запоріжжя, доц. Олена Веренич, Київ, Оксана Дунець, Тернопіль,  Ольга Міхєєва, Німеччина та Анна Бадасян, Київ.

На початку роботи  відбулась зустріч зі студентами-магістрами 1 курсу навчання за спецільнаістю «Управління проектами» КНУБА, де Анна Бадасян, Ольга Міхєєва та Carsten Wolff розповіли про можливість отримання подвійного диплому та умови навчання у Німеччині. Після відповідей на питання студентів,  учасники зосередились на доопрацюванні пропозиції по проекту MANDICS (Managing the Digital Changes: Integrated Master Curricula for Ukraine & Kazakhstan ). Зокрема,  були обговорені деталі та вимоги національного офісу Erasmus+  щодо подання освітніх проектів. Значну увагу приділили пріоритетами проекту, його меті та залучення партнерів з кожної країни. Були розглянуті зауваження рецензентів і недоліки першої версії проекту  та розроблено план покращення проекту MANDICS до наступного конкурсу Erasmus+, лютий 2018.

Далі учасники у складі Carsten Wolff,  Peter Arras,  Галини Табунщик та Ольги Міхєєвої обговорили  роботу над проектом UNIKIDS, де розглядали можливих учасників проекту, мету і завдання проекту.

Крі того, Carsten Wolff провів консультації з Оксаною Дунець щодо стану її кандидатської дисертації. Зокрема, було обговорено тематику кандидатської роботи та напрямки досліджень на найближчий період. На завершення, Carsten Wolff запросив Оксану в Дортмунд на два місяці за рахунок німецької сторони  для інтенсифікації наукових досліджень.

IMG_20171027_163917IMG_20171027_101304 IMG_20171027_112134