Семінар для переможців конкурсу проектів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education)

16 листопада 2016 р. доцент кафедри ІОСУ, к.т.н. Струбицька Ірина Павлівна взяла участь у семінарі для переможців конкурсу проектів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE – Capacity Building in Higher Education).

Зустріч відбувалась у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». Організаторами семінару виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні та Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА).

Під час семінару виконавці проектів отримали інформацію від представників ЕАСЕА щодо особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів, рекомендації з управління проектами та фінансового менеджменту згідно правил ЕАСЕА. Представники Міністерства освіти і науки України поінформували про очікування від реалізації проектів CBHE та бачення форм і напрямів співпраці з університетами-виконавцями проектів; представники Національного Еразмус+ офісу в Україні презентували специфіку та зміни у національному законодавстві та їх вплив на окремі аспекти реалізації проектів CBHE (зокрема, реєстрацію проектів в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, методологічні підходи до розроблення освітніх програм тощо).