Участь в  І міжнародній науково-практичній конференції “Project, Program, Portfolio, p3Management”

Шановні колеги !
Кафедра Інформаційних систем Одеського національного політехнічного університету запрошує вас взяти участь в   І міжнародній науково-практичній конференції “Project, Program, Portfolio, p3Management”, яка відбудеться в м. Одеса в 16-17 грудня 2016 року.

Організатори:

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

КАФЕДРА ЮНЕСКО “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ МОДЕЮВАННЯ І АДАПТАЦІЯ НЕТРАДИЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДО ПРОБЛЕМ ПЕРСПЕКТИВНОГО НАВЧАННЯ І ЗАГАЛЬНОГО ПРОГРЕСУ”

POLITECHNICKA OPOLSKA

WROCLAW SCHOOL OF BANKONG

УКРАЇНО-ПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Напрямки роботи конференції:
1. Науково-прикладне забезпечення проектної діяльності
2. Нелінійно-синергетична парадигма проектного управління
3. Управління ІТ-проектами
4. Управління проектами в енергетиці
5. Управління проектами нетрадиційних технологій в ресурсо- та енергозбереження
6. Управління проектами в маркетингу
7. Управління проектами в логістиці
8. Управління проектами безпеки

Робочі мови конференції:
Український, польський, англійська, російська

Вимоги до оформлення тез:
• Мова видання тез: український, польський, англійська, російська
• Тези не повинні перевищувати 3 повних сторінок формату А4.
• Текст тез: шрифт Times New Roman 14, 1,5 інтервали, нумерація сторінок відсутня. Поля по 20 мм з усіх боків.
• Тези повинні містити наступні елементи: прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів); науковий ступінь, вчене звання, посада і установа, в якому вчиться або працює автор; назва тез; анотація (до 20 слів); ключові слова (до 5 слів); Основний текст; література.
• Бібліографічний опис літературних джерел складається за стандартом “Бібліографічний запис. Бібліографічний опис” (ДСТУ 7.1: 2006). Кількість джерел – до 4.

Приклад оформлення тут.

Заовнити заявку на участь у конференції – приклад тут.

Для публікації у збірнику тез доповідей необхідно надати:

1. Електронний варіант тез (по електронній пошті). Назва файлу повинна містити прізвище автора (авторів) доповіді, наприклад: Ivanov_Petrov.docx (doc).
2. В «темі» електронного листа необхідно вказати: форму участі, прізвища авторів (автора), наприклад: заочна, Іванов, Петров
3. Для студентів: Позитивний відгук керівника МР або доповіді в електронному вигляді.
4. Відомості про авторів на окремому аркуші в електронному вигляді.
5. Рукопис тез необхідно ретельно відредагувати. За зміст тексту тез і наявність помилок відповідальність несуть їх автори.

Оргкомітет залишає за собою право відхилити тези, які не відповідають умовам наукової публікації, ТЕМАТИЦІ КОНФЕРЕНЦІЇ, і ті, що представлені пізніше зазначених термінів – без вказівки причин, не вступаючи в полеміку.

Автори – учасники конференції отримують екземпляр збірника тез доповідей.

Умови участі:
організаційний внесок:
студенти – 100 грн.
аспіранти, викладачі та інші учасники – 250 грн.
іноземні учасники конференції – 30 $.

Відправка збірника тез поштою – 30 грн.
Контактні телефони:
067-94-00-451 Тесленко Павло Олександрович