Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційні технології»

Для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційні технології» була представлена робота студентів Губчакевича Олега (група КНУПм-11) та Якобчука Павла (група КН-31) на тему «Контроль доступу до комп`ютера на основі зображення обличчя користувача» (шифр роботи «ФЕЙСКОНТРОЛЬ»). Наукові керівника: д.т.н., проф. Крилов В.М., викладач Загородня Д.І.

Серед усіх надісланих наукових робіт (більше 40), що брали участь у анонімному експертному оцінюванні робота наших студентів зайняла 8 місце. А її автори були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для представлення роботи та остаточного підведення підсумків конкурсу, яка відбулась 7 квітня 2017 р. на базі Хмельницького національного університету (м. Хмельницький.), де студенти отримали ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!