ХIII Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи»

12-15 вересня 2017 року в Національному Університеті кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв пройшла ХІII Міжнародна науково-практична конференція по управлінню проектами у якій взяли участь науковці у галузі проектного менеджменту, ІТ, економіки та інженерії.
Метою конференції є обмін науковими досягненнями і навичками практичного використання методологій управління проектами, виявлення перспективних напрямів досліджень й встановлення творчих зв’язків між різними колективами дослідників та практиків у цій галузі.
Свої матеріали для опублікування подали науковці із Тернопільського національного економічного університету. А саме, проф. Анатолій Саченко, доц. Григорій Гладій, аспірант Михайло Домбровський та Оксана Дунець.
У секції “Інформаційні технології управління проектами та програмами” виступив Михайло Домбровський під керівництвом професора, д.т.н. Анатолія Саченка, на тему: «Прийняття рішень в проактивному управлінні проектами на основі визначення зони оперативного маневру»
Конференція тривала протягом 4-х днів та була поділена на декілька секцій.  Доповіді учасників конференції супроводжувалися запитаннями науковців із різних куточків України, таких як Одеса, Суми, Дніпра, Києва, Харкова, Львову, Тернополя, Миколаїва та інших. Усі роботи учасників конференції опубліковані.

IMG_3003 IMG_3008 IMG_3018 IMG_3025 IMG_3034