ХІV міжнародна конференція «Управління проектами в розвитку суспільства»

18-20 травня у Київському національному університету будівництва та архітектури проведена ХІV міжнародна конференція «Управління проектами в розвитку суспільства» на тему: Розвиток компетенцій проектного управління в умовах кризи, в якій взяли участь Анатолій Саченко, Оксана Дунець та Юрій Іванишак із Тернопільського національного економічного університету». Конференція розпочалася із молодіжної секції 18 травня, де дослідники презентували свої досягнення у сфері управління проектами, зокрема, свою роботу представила Оксана Дунець на тему: «Мультиагентна система плануванням ІТ проекту». По завершенні доповідей  цього дня усі учасники взяли участь у діловій грі на тему «Застосування гнучких методологій в управлінні проектами».

19 та 20 травня пройшла основна частина конференції, де учасники висвітлювали свої напрацювання, проблеми та задачі для майбутніх досліджень. Конференцію відвідали не лише науковці із України, але й з Німеччини, Латвії та Білорусії.

19 травня розпочалося пленарне засідання конференції із привітального слова ректора університету КНУБА проф. Куліков П. М. Засідання продовжили виступи проф. Бушуєв С.Д., проф.  Рач В.А., Кононеко І.В., Кошкін К.В. проф. Карстен Вольф (Carsten Wolff, Дортмунд Німеччина) та інші. Також, під час конференції проф. Карстен Вольф (Carsten Wolff) та проф. Саченко розповіли про співпрацю між університетами, міжнародну наукову конференцію з управління проектами та проведення літньої школи у м. Дортмунд у червні-липні цього року. Крім того, проф. Саченко запросив науковців до участі у 9-тій IEEE міжнародній конференції IDAACS’2017, яка відбудеться 21-23 вересня у м. Бухарест, Ромунія.

Проведено робочу зустріч між проф. Карстен Вольф (Carsten Wolff), проф. Саченко та Оксана Дунець на предмет тематики та організації підготовки дисертаційної роботи Оксана Дунець під спільним керівництвом вищеназваних професорів.

Завершення конференції відбулося у суботу 14 травня, де за круглим столом відбулася дискусія усіх учасників конференції щодо подальшого впливу управління проектами на розвиток суспільства.

IMG_20170519_101220 IMG_20170519_104641 IMG_20170519_110604 IMG_20170519_111158 IMG_20170519_142516